Solidne włączniki – wygoda użytkowania

Osprzęt elektroinstalacyjny montowany zarówno w domu, jak i w innych pomieszczeniach, powinien się charakteryzować dużą wytrzymałością ze względu na intensywność używania, a także certyfikatami zapewniającymi bezpieczeństwo. Takimi produktami wielu klientów, którym zależy na jakości, przyciągnęła do siebie firma Ospel.

Jest ona wiodącym polskim producentem osprzętu elektroinstalacyjnego, którego asortyment znany jest nie tylko w kraju, ale także poza jego granicami. Poza wysoką estetyką i elegancją, produkty Ospel charakteryzują się niezawodnością. Jednym z produktów, które szczególnie cieszą się powodzeniem, są włączniki Ospel, czyli bardzo popularny osprzęt będący w ciągłym użyciu.

WŁĄCZNIK PODWÓJNY OSPEL KIER – KLASA I FUNKCJONALANOŚĆ

Jak wszystkie produkty firmy Ospel, także włącznik podwójny Ospel Kier charakteryzuje się dużą estetyką i klasą wykonania. Znakomicie będzie wyglądał we wnętrzach minimalistycznych i pełnych klasy. Cała linia Kier to osprzęt kompaktowy, który charakteryzuje się najmodniejszym obecnie nowoczesnym designem. O takim stylu świadczą choćby barwy, w jakich wykonany jest włącznik podwójny Ospel Kier – są to mianowicie biel i beż.

Jeśli chodzi o funkcjonalność, to włącznik ten jest wyposażony w dwa klawisze zwierne odbijające. Co to oznacza w praktyce? Między innymi to, że klawisze są odbijane zaraz po puszczeniu przycisków. Takie rozwiązanie pozwala też na połączenie dwóch obwodów niezależnych. Włącznik podwójny Ospel Kier jest często wybierany do coraz popularniejszych teraz domów inteligentnych, czyli takich, które są wyposażone w nowoczesne technologie.

NIEZBĘDNE CERTYFIKATY

Jak już wcześniej wspomniano, osprzęt elektroinstalacyjny powinien posiadać odpowiednie certyfikaty świadczące o tym, że używanie go jest w pełni bezpieczne. Włącznik podwójny Ospel Kier ma certyfikat szczelności – oznacza to, że jest on zabezpieczony przed ewentualnym dostaniem się do niego ciał stałych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *