Serwis wymienników ciepła — wypróbuj usługi firmy Arimex!

W czym specjalizuje się firma Arimex?

Firma Arimex powstała w 2004 roku i działa na rynku Unii Europejskiej. Jej głównym celem jest rzetelny i kompetentny serwis wymienników ciepła oraz dostawa części zamiennych do wszystkich typów płytowych wymienników ciepła. Firma ta jest godna zaufania, ponieważ zaufały jej już tysiące klientów, a zdobywane przez te wszystkie lata doświadczenie sprawiło, że jest niesamowicie profesjonalna. Stworzenie i stałe poszerzanie kręgu klientów oraz dbałość o świadczenie usług na najwyższym poziomie to cel, do którego przez cały czas dążą. Warsztaty, które odbyły się w Niemczech i w Polsce pozwoliły poszerzyć działalność firmy oraz uczynić ją niezwykle fachową. Serwis wymienników ciepła — spróbuj z Arimex!

Wymienniki ciepła — serwis z Arimex!

Wymienniki ciepła — serwis z Arimex to marzenie! Jest to ekspert w dziedzinie topowych typów płytowych wymienników ciepła, które stosuje się na całym świecie. Firma oferuje krótkie terminy dostaw płyt zamiennych oraz uszczelek, a także charakteryzuje się wysoką jakością, przystępnymi cenami, a także punktualną dostawą! Wykwalifikowani pracownicy firmy Arimex odpowiedzą na każde Twoje pytanie oraz zatroszczą się o jakość podzespołów, które sprzedają, np. o wymienniki ciepła. Serwis, który oferuje ta firma to najwyższy poziom dostępny na rynku.

Wymiennik ciepła — serwis tylko z Arimex!

Oferta firmy Arimex ukierunkowana jest przede wszystkim do tych, którzy korzystają z takich elementów jak wymiennik ciepła. Serwis proponowany przez Arimex jest na najwyższym poziomie, a eksperci tam pracujący z pewnością udzielą odpowiedzi na każde pytanie, które do nich skierujesz. Firma Arimex korzysta z zamienników o jakości równej markowym produktom takich firm jak np. Alfa Laval. Gwarantują pomoc i wsparcie w każdej chwili, nawet przy najmniejszych problemach. Nowi klienci, jak i ci, którzy już od dawna korzystają z usług tej firmy, mogą liczyć na fachową pomoc w każdym aspekcie, np. wymiany płytowych wymienników ciepła. Wymiennik ciepła — serwis tylko z Arimex!

Wymienniki ciepła płytowe skręcane

Płytowe skręcane wymienniki ciepła wykonywane są w zależności od parametrów wymaganych przez klienta. Mogą być większe, mniejsze, ale najważniejsze, aby uzyskiwały parametry wyjściowe, takie jak temperatury i dopuszczalne spadki ciśnień w wymienniku. Ich konstrukcja pozwala na optymalizację wymiany ciepła, a to wszystko dzięki znacznie większej powierzchni wymiany uzyskiwanej poprzez zastosowanie specjalnie profilowanych płyt.

Wymienniki ciepła płaszczowo-rurowe

Są to najczęściej spotykane typy wymienników w przemyśle. Zbudowane są z cylindrycznego płaszcza, w którym biegną wiązki małych rurek. Dzięki temu jeden z płynów przepływa w przestrzeni płaszczowej, natomiast drugi wewnątrz rurek, a wymiana ciepła odbywa się w poprzek ścian rurek. Zaletą takiego rozwiązania jest m.in.: możliwość użycia elementów standardowych (rury, kołnierze) oraz różnorodność możliwych układów (różna ilość biegów, przeciwprąd, współprąd, krzyżowy).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *