Rower elektryczny i jego zastosowanie

Rowery elektryczne od kilku sezonów cieszą się bardzo dużą popularnością. Jednak miłośnicy tradycyjnych pojazdów są przeciwni tego typu modelom. Rower ma nas nie tylko zawieźć w pożądane miejsce, ale również dzięki niemu dbamy o swoją kondycję fizyczną. To, co zachęca klientów do zakupu roweru elektrycznego, to z pewnością lekkość i płynność działania. Doskonale sprawdza się w mieście i poza nim na weekendowych wycieczkach. Cichą i płynną pracę gwarantuje silnik. Z kolei lekka i aluminiowa rama z nisko zaprojektowaną rurą umożliwia komfortowe wsiadanie i zsiadanie. Rozwiązaniem na nierówne i wyboiste drogi są amortyzowany widelec oraz sztyca. Należy podkreślić fakt, że zmiana biegów jest bardzo cicha i naturalna. 

 

Tradycyjny rower na górskie wycieczki

 

Model, który sprawdzi się zarówno w mieście, jak i na górskich szlakach to Kross Hexagon. Geometria rowerów zapewnia komfort jazdy oraz wygodę dla Twoich pleców i przedramion. Jednak rowery przeznaczone na wyścigi i maratony muszą spełniać wymogi i posiadać odpowiednie parametry. Przede wszystkim muszą zapewnić kierowcy stabilną jazdę po trudnym i wyboistym terenie. Co więcej, nie mogą stwarzać niebezpieczeństwa dla kierowcy podczas próby podjazdu na stromym terenie. Kross Haxagon to sportowy model z szerokim siodełkiem i wyższą pozycją za kierownicą. 

Seria rowerów marki Kross Hexagon to popularna i minimalistyczna linia rowerów górskich, która jest modna wśród kolaży od dawna. Charakteryzuje się tym, że posiada wiele rozmaitych modeli rowerów, które z łatwością można dopasować do preferencji. Rowery spełniają wysokie standardy jakości. Posiadają parametry umożliwiające jazdę w terenie górskim. Najnowsze modele wyróżniają wysokiej klasy grupy napędowe, amortyzatory i hamulce hydrauliczne. Fani rowerów górskich i terenowych przejażdżek zwracają uwagę na geometrię oraz formę roweru. Zastosowanie innowacyjnej geometrii sprawia, że kolarze odczuwają wygodę podczas jazdy. Prowadzenie i jazda na tym rowerze jest bardzo intuicyjna. Sami zorientujemy, jakie tereny najbardziej lub nasz pojazd. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *