Rower elektryczny i jego zastosowanie

Rowery elektryczne od kilku sezonów cieszą się bardzo dużą popularnością. Jednak miłośnicy tradycyjnych pojazdów są przeciwni tego typu modelom. Rower ma nas nie tylko zawieźć w pożądane miejsce, ale również dzięki niemu dbamy o swoją kondycję fizyczną. To, co zachęca klientów do zakupu roweru elektrycznego, to z pewnością lekkość i płynność działania. Doskonale sprawdza się w mieście i poza nim na weekendowych wycieczkach. Cichą i płynną pracę gwarantuje silnik. Z kolei lekka i aluminiowa rama z nisko zaprojektowaną rurą umożliwia komfortowe wsiadanie i zsiadanie. Rozwiązaniem na nierówne i wyboiste drogi są amortyzowany widelec oraz sztyca. Należy podkreślić fakt, że zmiana biegów jest bardzo cicha i naturalna. 

 

Tradycyjny rower na górskie wycieczki

 

Model, który sprawdzi się zarówno w mieście, jak i na górskich szlakach to Kross Hexagon. Geometria rowerów zapewnia komfort jazdy oraz wygodę dla Twoich pleców i przedramion. Jednak rowery przeznaczone na wyścigi i maratony muszą spełniać wymogi i posiadać odpowiednie parametry. Przede wszystkim muszą zapewnić kierowcy stabilną jazdę po trudnym i wyboistym terenie. Co więcej, nie mogą stwarzać niebezpieczeństwa dla kierowcy podczas próby podjazdu na stromym terenie. Kross Haxagon to sportowy model z szerokim siodełkiem i wyższą pozycją za kierownicą. 

Seria rowerów marki Kross Hexagon to popularna i minimalistyczna linia rowerów górskich, która jest modna wśród kolaży od dawna. Charakteryzuje się tym, że posiada wiele rozmaitych modeli rowerów, które z łatwością można dopasować do preferencji. Rowery spełniają wysokie standardy jakości. Posiadają parametry umożliwiające jazdę w terenie górskim. Najnowsze modele wyróżniają wysokiej klasy grupy napędowe, amortyzatory i hamulce hydrauliczne. Fani rowerów górskich i terenowych przejażdżek zwracają uwagę na geometrię oraz formę roweru. Zastosowanie innowacyjnej geometrii sprawia, że kolarze odczuwają wygodę podczas jazdy. Prowadzenie i jazda na tym rowerze jest bardzo intuicyjna. Sami zorientujemy, jakie tereny najbardziej lub nasz pojazd. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *