Manetki podgrzewane do quadów | Interkomy i ładowarki do akumulatora

Jesteśmy fanami sportu, kochamy aktywność fizyczną. Dysponujemy sprawdzoną ofertą akcesoriów do quadów, motocykli typu podgrzewane manetki, ładowarki do akumulatorów czy też interkomy w języku polskim. Urządzenia do komunikacji, o których mowa dzięki bardzo silnej wbudowanej antenie — o zasięgu do 1500 metrów, skutecznie gwarantuje bezproblemową komunikację w każdej grupie. Tryb any-com, w który został wyposażony interkom Tour, daje możliwość komunikacji z innymi posiadaczami interkomów, różnych producentów.

Dla miłośników dalekich podróży mamy szereg praktycznych gadżetów jak etui GPS, metalowe uchwyty na telefon, hermetyczne gniazda zapalniczkowe czy też mapniki.

Części samochodowe do najpopularniejszych marek

Poza drobnymi akcesoriami podróżnymi dysponujemy sporą bazą części samochodowych do najpopularniejszych marek na polskim rynku samochodowym. Sprzęgła,  tarcze hamulcowe, chłodnice, wały napędowe, oraz inne elementy mechaniczne. Z nami naprawisz każdą usterkę w aucie. Poza sprawdzonymi wysokiej jakości częściami do pojazdów osobowych mamy elementy blacharskie, jak drzwi przednie boczne, błotniki, maski samochodowe czy progi drzwiowe i elementy wykończeniowe.

Lusterka zewnętrzne i wkłady do lusterek bocznych | Szyby

Naprawa samochodów to nie tylko wymiana części mechanicznych, to również usterki związane z szybami, czy też lusterkami bocznymi, które bywa, że w trakcie drogi mogą zostać zbite, czy też poważnie uszkodzone i konieczna jest ich wymiana. Mamy lusterka zewnętrzne i wkłady lustrzane do najpopularniejszych marek na rynku, podobnie jak szyby przednie czy tylne, które wskutek zarysowań, pęknięć wymagają niekiedy wymiany.

Akcesoria elektroniczne — praktyczne dodatki podnoszące komfort jazdy

Dla użytkowników aut przygotowaliśmy też różnego rodzaju akcesoria podróżne, ładowarki USB, czy też lampy samochodowe USB, które są kompatybilne praktycznie z każdym sprzętem elektronicznym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *