Kolor do betonu — pigmenty dostępne w MC-Bauchemie!

Kolor do betonu i wyrobów wibroprasowanych

W ofercie firmy MC-Bauchemie znajduje się kilka rodzajów pigmentów: w postaci granulatu, płynny pigment do barwienia betonu w kolorze zielonym, płynny pigment do barwienia betonu, płynny pigment do barwienia betonu w kolorze białym, płynny pigment do betonu do barwienia betonu w kolorze niebieskim oraz proszkowy pigment do betonu. Murasan Color L to płynny kolor do betonu, który występuje w aż 5 różnych, intensywnych kolorach: pomarańczowym, czerwonym, żółtym, brązowym oraz czarnym. Dzięki niemu możemy kontrolować stopień zabarwienia, jest niesamowicie odporny na działanie środków chemicznych, ma krótki czas mieszania oraz jest gotowy do natychmiastowego użycia.

 

Dlaczego warto korzystać z pigmentów do betonu?  

Preparaty, które stosuje się wyłącznie na daną powierzchnię, są o wiele mniej trwałe. Nie są odporne na promieniowanie słoneczne ani na wilgoć. Zarysowania, odpryśnięcia czy drobne uszkodzenia będą momentalnie widoczne. Kolor do betonu lub inaczej pigment może temu zapobiec. Stanowi on element zaprawy, dlatego, nawet jeśli betonowy element zostanie uszkodzony, to wciąż zachowa swój pierwotny kolor. Pigmenty oferowane przez firmę MC-Bauchemie są odporne na płomienie, wycieranie się, promieniowanie UV, deszcz i inne wpływy niekorzystnych warunków atmosferycznych.  

 

Dlaczego opłaca się wybrać produkty od MC-Bauchemie?  

W firmie MC-Bauchemie, która działa już ponad pół wieku zatrudniani są wyłącznie pracownicy, projektanci, inżynierowie oraz wykonawcy posiadający ogromną wiedzę, oraz doświadczenie, ponieważ zdają sobie sprawę z tego, jak odpowiedzialne jest ich zadanie. Głównym założeniem firmy jest ciągły rozwój oraz dążenie do tego, aby wytwarzane przez nich produkty były jak najlepsze, ponieważ to one mają wpływ na całą budowlę lub jej utrzymanie. Cała firma stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo ludzi, ponieważ to oni są najważniejsi i bez nich nie byłoby nas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *