Kije do selfie

Moda na robienie zdjęć samemu sobie trwa już kilka dobrych lat. Nic nie zapowiada się, aby miała przeminąć. W związku z tym, pojawiają się coraz to nowe gadżety, które ułatwiają robienie takich zdjęć. Jednym z nich jest kij do selfie.

Wykonywanie zdjęć prosto z ręki nie jest już modne i może spotkać się z różnymi reakcjami ze strony potencjalnych obserwatorów. Jeśli natomiast chcesz być na topie i robić profesjonalne selfie, powinieneś wyposażyć się w specjalny kijek. Jest to prosta, teleskopowa konstrukcja wykonana z aluminium. W zależności od modelu, po rozłożeniu może sięgać nawet 3 metrów. Pozwala ona na wykonywanie wysokiej jakości zdjęć z telefonu, na którym widać coś więcej niż tylko głowę człowieka.

Na jednym końcu kija znajduje się gumowa rączka wraz z przyciskiem do robienia zdjęcia, a na drugim uchwyt, do którego przyczepia się telefon. Telefon łączy się z kijem albo poprzez kabel albo połączenie Bluetooth.

Niektóre kije wymagają instalacji specjalnych aplikacji, aby możliwe było wykonywanie z nich pomocą zdjęć. Niektóre korzystają z wbudowanego aparatu w telefonie. W droższych modelach kijków, istnieje możliwość podłączenia do nich kamery sportowej, na przykład znanej GoPro. Wówczas obraz rejestrowany przez kamerę może być wyświetlany jako podgląd, na ekranie smarfona, wykorzystując do tego wbudowany moduł wi-fi.

Na pewno rozwiązanie, jakie proponuje kij do sefie jest bardzo dobre i pozwala na wykonywanie wysokiej jakości zdjęć. Możemy uwiecznić ważne dla siebie chwile bez konieczności proszenia innej osoby, aby zrobiła nam zdjęcie wraz z grupą znajomych. Wszystko to sprawia, że na zdjęciu będzie cała nasza ekipa i nikt nie będzie pokrzywdzony. Zdecydowanie warto na takie rozwiązanie się zdecydować. Dobrej jakości kij do selfie można kupić już od 50 zł. W związku z tym, nie jest to jakiś duży wydatek, a pozwala na wykonywanie dobrej jakości zdjęć. Na pewno jeżeli zdecydujemy się na nabycie takiego rozwiązania, będziemy zadowoleni z efektów, jakie uda nam się w takiej sytuacji uzyskać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *