Jak działa Zoom?

Wybuch pandemii wymusił zmianę modelu prowadzenia czynności zawodowych i zajęć edukacyjnych. Główną zaletą komunikatora Zoom jest możliwość tworzenia wideokonferencji i właśnie na tym skupimy się w tym artykule. Oprócz tego spróbujemy odpowiedzieć na pytanie: ile kosztuje zoom. 

Jak pobrać Zoom?

Program Zoom to przystępny program dla każdej przeglądarki internetowej. Oprócz tego można indywidualnie zainstalować program na PC, laptopie czy urządzeniu mobilnym, co jest dla wielu lepszym rozwiązaniem, jeśli chcą pracować z Zoomem na co dzień. To prosty, intuicyjny komunikator, który cieszy się obecnie ogromną popularnością w firmach i placówkach edukacyjnych. 

Pandemia wymusiła konieczność prowadzenia zmian w kwestii prowadzenia biznesu i innych dziedzin życia w tym też edukacji. Do szybkiego przystosowania się do zmian przyczynił się właśnie komunikator Zoom. Można go pobrać na wszelkie urządzenia, które są oparte na systemach Windows, Linux czy Android. Poszczególne funkcje programu są determinowane przez to, jaka zostanie zakupiona licencja zoom. Cena na stronie producenta nie jest widoczna. Taki zabieg ma na celu utworzenie biznesowego spotkania, aby konsultanci Zoom mogli dopasować abonament specjalnie do potrzeb klienta. 

Jak stworzyć spotkanie?

Stworzenie wideokonferencji jest niezwykle proste. Wystarczy wybrać opcję „New Meeting”, która znajduje się na głównym ekranie. Opcja ta jest również reprezentowana przez ikonkę kamery. Następnie otrzymany link do pokoju wirtualnego wystarczy przesłać do innych uczestników. Jeśli wideorozmowa ma się odbyć w konkretnym terminie, należy kliknąć „Schedule”.
Licencja zoom – cena

Program Zoom oferuje użytkowanie w ramach 5 licencji. Każdy z nich oferuje odmienny stopień funkcjonalności programu. Możemy wyróżnić abonament Basic, Pro, Business, Enterprise i pakiet edukacyjny (kierowany do szkół i uniwersytetów). Ile kosztuje poszczególna licencja zoom? Cena jest ukryta na stronie polskiej siedziby, ponieważ oferta musi być przygotowana indywidualnie do potrzeb klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *