Długotrwały efekt czystych fug

W dzisiejszym budownictwie trudno znaleźć nieruchomość, w której nie byłoby płytek. Najczęściej używa się ich do posadzek, ale spotykamy je też na ścianach łazienek i kuchni.

To niezwykle rozchwytywany materiał, a różne technologie produkcyjne tylko sprzyjają jego popularyzacji. Szeroka dostępność wzorów i rozmiarów, a także możliwość kupna w sklepach stacjonarnych i internetowych sprawia, że alternatyw adaptacyjnych jest niemal nieskończenie wiele. Również mycie i pielęgnacja nie przysparzają większych problemów, oczywiście pod warunkiem, że są wykonywane cyklicznie, bez dłuższych przerw. Szczególnie tyczy się to spoin, gdyż to właśnie one bardzo szybko ulegają zabrudzeniu. By wzmocnić efekt ich czystości, potrzebny jest nie tylko wysokiej jakości preparat, ale też wydajny impregnat do fug, zabezpieczający je przed ponownym zanieczyszczeniem.

Komfort wyboru

Mnogość płytek i innych surowców budowlanych wprawia w dezorientację niejednego kupującego. Ostatecznie lepiej wybierać z setek artykułów niż być skazanym na jeden, w dodatku wątpliwej jakości. Branża środków chemicznych nie jest w tym przypadku wyjątkiem, a skuteczny impregnat do fug to niekoniecznie ten najdroższy. Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę jego właściwości. Warto przed inwestycją nakreślić sobie główne kryteria i to nimi kierować się podczas zakupów. Śmiało można do nich zaliczyć:

  • długi czas działania,
  • dużą wydajność,
  • małą ilość do optymalnej konserwacji,
  • atrakcyjną cenę.

Biorąc pod uwagę środki obecnie dostępne na rynku, jest tylko jeden impregnat do fug spełniający te wymogi. Jest nim NANOSTONE JOINT.

Efektywność i efektowność

NANOSTONE JOINT to specyfik o niezwykle zaawansowanym składzie. Jego zastosowanie w widoczny sposób eliminuje powstawanie pleśni oraz gwarantuje hydrofobową ochronę całego materiału przez wiele lat. Dzięki ponadprzeciętnym właściwościom zdobył uznanie tysięcy doświadczonych glazurników, którzy z czystym sumieniem polecają go swoim klientom. A takie zjawisko z całą pewnością stanowi jego najlepszą reklamę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *