Co powinien oferować dobry program do wideokonferencji, dedykowany dużym firmom?

Każda duża firma, bez względu na okoliczności, powinna zaopatrzyć się w solidny program, umożliwiający organizację spotkań o każdej porze. Dotyczy to w szczególności mocno rozwiniętych korporacji, opierających się na współpracy między różnymi wydziałami, rozmieszczonymi nierzadko na całym świecie. To właśnie z tego powodu, aplikacje pokroju Zoom Enterprise cieszą się tak dużą popularnością. Dobry program tego typu powinien być bowiem elastyczny, bezpieczny oraz wzbogacony o szereg przydatnych rozwiązań, które możemy wykorzystać, na przykład, w celach marketingowych. W niniejszym artykule opowiemy, czego powinniśmy oczekiwać od niezawodnej aplikacji wideokonferencyjnej, przygotowanej z myślą o rynkowych gigantach.

Kontakt między pracownikami

Podstawą każdego narzędzia do wideokonferencji jest prostota użytkowania, dzięki której spotkania nie będą kojarzyć się nikomu z szeregiem niedogodności, związanych ze skomplikowanym interfejsem. Wspomniana na wstępie aplikacja Zoom Enterprise jest tu szczególnie popularnym wyborem, łącząc w sobie szereg nowoczesnych rozwiązań. W konferencji udział mogą wziąć nie tylko użytkownicy komputerów, ale też urządzeń mobilnych. Gospodarz spotkania ma pełną kontrolę nad mikrofonami uczestników, co zapobiega nadmiernemu zgiełkowi. Szczególnie, że licencja Enterprise umożliwia organizację konferencji dla 500 uczestników. Dostępna jest tu też wersja Plus, zwiększająca tę liczbę do 1000 osób. Program dla dużych firm kosztuje tylko 200 dolarów rocznie, zapewniając przy tym brak limitów czasowych spotkań oraz znakomity przesył danych. Dzięki temu, bez większych problemów będziemy tu w stanie zaprezentować innym nasze strategie handlowe lub statystyki sprzedaży.

Praktyczne funkcje dodatkowe

Niezwykle proste organizowanie wideokonferencji i spora liczba uczestników to nie jedyne zalety licencji takich, jak Zoom Enterprise. W aplikacji tej znajdziemy również możliwość sparowania programu z mediami społecznościowymi oraz wewnętrznymi komunikatorami, na przykład Slack. Wersja dla dużych firm to także nielimitowany magazyn danych w chmurze, domeny oraz wsparcie dedykowanego działu obsługi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *